понеділок, 09 листопада 2009 17:58

Українські самбісти везуть з чемпіонату світу 9 медалей

На чемпіонаті світу зі самбо та бойового самбо, що завершився у грецьких Салоніках, українці здобули 9 комплектів медалей - 4 срібних та 5 бронзових.

Сереб чоловіків найкраще виступив 33-річний Віктор Савінов, котрий у ваговій категорії до 74 кг став другим. Третє місце здобули Сергій Балабан (до 82 кг) та Іван Васильчук (до 90 кг.).

Українські самбістки виступили у Греції ще краще, на їхньому рахунку 4 медалі. Срібні нагороди здобули Ольга Лазорів (до 52 кг) і Тетяна Савенко (до 72 кг.). Бронзу здобули Анастасія Матросова (до 80 кг) та Ольга Давидко (більше 80 кг).

У бойовому самбо змагались тільки чоловіки. Найкращого результату тут показавСергій Глущенко (до 57 кг), котрий програв тільки переможцю. Бронзу привезе із Греції Сергій Чорний, який змагався у ваговій категроії до 52 кг.

Всього ж у змаганнях взяли участь 45 країн.

За матеріалами Турнір, Sambo.Ru

Зараз ви читаєте новину «Українські самбісти везуть з чемпіонату світу 9 медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua