вівторок, 07 серпня 2018 15:05

Українські легкоатлети виграли золото і срібло чемпіонату Європи

Закальницький не приховував радості від перемоги на ЧЄ. Фото: ФЛАУ

Український ходок Мар'ян Закальницький здобув першу медаль для нашої збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні.

Закальницький пройшов 50 км за 3:46:32 год., випередивши чемпіона Олімпійських ігор Матея Тота. Трійку замкнув спортсмен із Білорусі Дмитро Дзюбін.

"Я був голодним до перемог. І радий, що виграв саме у цей день - День народження моєї мами. Це її перемога і мого тренера", - передає слова Закальницького ФЛАУ.

Другу нагороду ЧЄ-2018 у Берліні для збірної України завоювала Аліна Цвілій, яка стала срібною призеркою змагань у ходьбі на 50 км.

Цвілій встановила новий Національний рекорд - 4:12:44.

24 чемпіонат Європи з легкої атлетики проходить з 7 по 12 серпня на Олімпійському стадіоні в Берліні.

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети виграли золото і срібло чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua