понеділок, 24 лютого 2020 10:47

Українська тенісистка Костюк двічі перемогла на турнірі в Каїрі

Марта Костюк вже має три перемоги на тенісних турнірах. Фото: соцмережі

Українська тенісистка Марта Костюк перермогла в одиночному та парному розряді на турнірі в Каїрі.

У фіналі одиночного турніру Костюк обіграла Альону Большову з Іспанії - 6:0, 6:1. Матч тривав 54 хв., а українка дала можливість суперниці виграти лише один гейм, повідомляє "24 канал"

За день до цього Марта Костюк виграла турнір в Каїрі у парному розряді. Разом із росіянкою Каміллою Рахімовою вона перемогла українсько-польську пару Анастасія Шошина – Паула Каня.

Для Марти Костюк ця перемога стала 3-м трофеєм у професійній кар'єрі. 2017-го вона стала чемпіонкою турніру в Дунакесі, Угорщина, з призовим фондом $25 тис. А в лютому 2018 року виграла $60 тис. у Берні, Австралія.

Зараз ви читаєте новину «Українська тенісистка Костюк двічі перемогла на турнірі в Каїрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua