середа, 15 листопада 2017 01:14

Українська "молодіжка" на виїзді двічі забила Шотландії

Андрій Борячук став автором одного з голів у ворота Шотландії. Фото: shahtar.com

Молодіжна збірна України обіграла команду Шотландії в матчі відбору на Євро-2019.

Виїзний поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь команди Олександра Головка.

Перший гол в матчі в кінцівці першого тайму забив 21-річний Андрій Борячук, який виступає в "Маріуполі" на правах оренди з "Шахтаря". У додані хвилини другого тайму подвоїв перевагу Віктор Коваленко. Останній пройшов по лівому флангу і пробив низом у дальній від воротаря кут.

Раніше молодіжна збірна України програла Англії в Києві з рахунком 0:2.

Шотландія U21 - Україна U21 - 0:2 (0:1)

Гол: Борячук (45), Коваленко (90)

Збірна України після шести ігор посідає друге місце в групі 4 відбіркового турніру Євро-2019. У нашої команди 11 очок. У Нідерландів, які мають кращу різницю забитих і пропущених голів і гру в запасі, - 8 очок. Лідирує збірна Англії з 13 очками (плюс гра в запасі). Нижче розташувалися команди Шотландії (7 очок), Латвії (3) і Андорри (1).

Наступний матч наша команда проведе 27 березня 2018 року на виїзді проти англійців.

Зараз ви читаєте новину «Українська "молодіжка" на виїзді двічі забила Шотландії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua