субота, 08 вересня 2018 12:59

Українка стала чемпіонкою світу зі стрільби

Українка стала чемпіонкою світу у стрільбі.

Українська спортсменка Олена Костевич виграла золоту медаль на чемпіонаті світу зі стрільби в Південній Кореї.

"В змаганнях зі стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів Костевич набрала 37 балів і випередила всіх суперниць.

Друге місце посіла росіянка Віталіна Бацарашкіна з результатом також у 37 балів, але вона допустила більше промахів, ніж українка, у третій перестрілці.

Ця медаль стала першою для 33-річної Костевич у цій дисципліні", - повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації спортивної стрільби.

Минулого тижня Костевич на чемпіонаті світу в Південній Кореї разом з Олегом Омельчуком виграла бронзу в команді-міксті в стрільбі з пістолета на дистанції 10 метрів.

Зараз ви читаєте новину «Українка стала чемпіонкою світу зі стрільби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua