четвер, 20 січня 2022 17:02

Українці не набрали жодного очка в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону

Антон Дудченко. Фото: biathlon.com.ua

Українські біатлоністи невдало розпочали етап Кубка світу в італійському Антгольці.

У четвер, 20 січня, відбулася індивідуальна чоловіча гонка на 20 км.

Участь у сьогоднішніх перегонах взяли п'ять українців, проте жоден з них і близько не претендував на високі місця. Причина - велика кількість промахів.

В індивідуальній гонці, нагадаємо, чотири вогневі рубежі, а за кожен промах додатково до часу нараховується одна хв.

У підсумку кращим з українців з чотирма промахами став Антон Дудченко. Він фінішував на 47-й сходинці. Небагато йому програв Артем Тищенко - 55-те місце з трьома штрафними хвилинами.

Богдан Цимбал у підсумковому протоколі посів 62-й рядок (п'ять промахів), Артем Прима - 64-й (шість промахів), Тарас Лесюк - 91-й (сім промахів).

Таким чином, жоден з українців не набрав хоча би один бал у свій актив у загальному заліку.

Індивідуальну гонку виграв росіянин Антон Бабіков, котрий єдиним серед усіх учасників жодного разу не промахнувся. Другим став норвежець Тар'єй Бо, а третім - ще один представник Росії Саїд Карімулла Халілі.

В особистому рейтингу Кубка світу кращим з українців є Дмитро Підручний - 32-й рядок. Антон Дудченко посідає 35-те місце, а Богдан Цимбал - 49-те.

У рейтингу Кубка націй Україна посідає восьму сходинку.

Завтра на етапі Кубка світу в Антгольці відбудеться жіноча індивідуальна гонка.

Зараз ви читаєте новину «Українці не набрали жодного очка в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua