середа, 09 лютого 2022 16:16

Українці на Олімпіаді: підсумки п'ятого дня і медальний залік

На XXIV зимових Олімпійських іграх в Пекіні позаду ще один, п'ятий, змагальний день.

Українські спортсмени і надалі залишаються без медалей.

Розпочали змагальний день санкарі. Антон Дукач під час тренування напередодні командної естафети показав сьомий результат серед 14-ти учасників. Медалі у цій дисципліні розіграють завтра.

Гірськолижниця Анастасія Шепіленко не зуміла фінішувати в першій спробі слалому, тому до другого заїзду вона не була допущена. "Золото" тут виграла Петра Влгова зі Словаччини, "срібло" дісталось Катаріні Лінсберґер з Австрії, а "бронза" - Венді Гольденер зі Швейцарії.

Іван Ковбаснюк показав 16-й результат під час тренування з гірськолижної комбінації у швидкісному спуску.

Американська сноубордистка Ліндсі Джакобелліс здобула золоту нагороду в кросі. У фінальному заїзді вона випередила Хлою Треспеш з Франції та Мер'єту Одайн з Канади.

У чоловічому біг-ейрі переміг норвезький фрістайліст Бірк Рууд. Слідом за ним фінішували американець Колбі Стівенсон і швед Генрік Гарлаут.

Владислав Гераскевич непогано провів п'яте та шосте тренування в скелетоні. Українець показав сьомий і п'ятий час відповідно. Але варто зауважити, що багато спортсменів пропустили ці заїзди.

Розіграли сьогодні медалі двоборці у першості Гундерсена, які після стрибків зі звичайного трампліна долали 10 км лижним ходом. У першій частині змагань Дмитро Мазурчук показав 35-й результат, стрибнувши на 87 м. На фініші лижної гонки українець виявився 36-м.

Переміг тут німець Вінценц Ґайґер. Другим був Йорген Гробак з Норвегії, а третім - Лукас Ґрайдерер з Австрії.

Віталій Калініченко, Євген Марусяк та Антон Корчук провели перше офіційне тренування у стрибках з великого трампліна.

Перше "золото" здобула в Пекіні-2022 Корея. Його своїй країні приніс представник шорт-треку Хван Де Хон на дистанції 1500 м. Срібну медаль здобув Стівен Дюбуа з Канади, а бронзову - Семен Єлістратов з ОКР.

Завершували змагальний день санкарі-двійки. У першій спробі Ігор Стахів та Андрій Лисецький показали 14-й час. Другий заїзд виявився для українців менш вдалим. У підсумковому протоколі вони стали 15-ми.

Тріумфували тут німецькі екіпажі Тобіас Вендль - Тобіас Арльт і Тоні Еґґерт - Саша Бенекен, які завоювали золоті та срібні нагороди відповідно. Австрійці Томас Штой і Лоренц Коллер виявилися третіми.

У медальному заліку лідерство захопила збірна Німеччини, котра здобула вже пять золотих медалей і посунула Норвегію та Швецію, які мають по чотири "золота".

Автор: Автор: olympics.com
  Медальний залік Олімпіади-2022 після п'ятого дня

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 по 20 лютого 2022 року.

Під час зимової Олімпіади проводяться змагання з 15-ти дисциплін у семи видах спорту. Усього розіграють 109 комплектів медалей.

До столиці Піднебесної захищати честь України вирушили 45 спортсменів, які виступатимуть у 12-ти дисциплінах.

Зараз ви читаєте новину «Українці на Олімпіаді: підсумки п'ятого дня і медальний залік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua