пʼятниця, 15 червня 2012 18:53

Україна-Франція - 0:2

Добрий вечір, шановні любителі футболу! Ну ось, дочекалися. Кілька хвилин - і збірна Україна знову в бою. На це раз - з грізними "галльськими півнями" - так називають збірну Франції, з якою всього через кілька хвилин належить схрестити зброю нашим хлопцям. І заодно переписати історію взаємин з цим дуже вже непростим суперником. Яку поки ніяк не назвеш приємною - жодного разу збірної України ще не вдавалося обіграти французів. Але коли ще ламати традиції, як не на домашньому Євро і не на одному з кращих стадіонів Європи - "Донбас Арені"?

Дика спека охопила Донецьк в останні дні. Але якось язик не повертається сказати, що небесна канцелярія зглянулася над футболістами і глядачами.

Цілий день небо натякало на дощ. А в даний момент небо так затягнуло, що того гляди - поллє як з відра. Втім, загроза небесної канцелярії стає реальною - небо затягнуло по повній.

Склади команд:

Україна: Пятов, Селін, Хачеріді, Михалик, Тимощук, Ярмоленко, Коноплянка, Гусєв, Назаренко, Воронін, Шевченко

Франція: Льоріс, Рамі, Кліши, Дебюші, Мексес, Менез, Насрі, Кабайе, Рібері, Діарра, Бензема

Команди ось ось вийдуть на поле

Збірна Україна виходить з підтрибунних приміщень. Весь стадіон стоячи вітає її.

Лунає гімн Франції. Фонограму гімну перервав раптовий гімн. Да, погода сьогодні не жартує

Матч тривав буквально 2 хвилини. Після чого арбітр зупинив гру й вивів гравців із поля в підтрибунне приміщення. Причиною цього стала величезна гроза й злива.

Нині дощ триває, на полі вже утворилися калюжі води. На небі грім і блискавка, вода намочила технічні прилади й апаратуру.

Команди знову вийшли на поле.  Арбітр готується розпочати гру

ГРА ВІДНОВИЛАСЯ

Важко в таких умовах сподіватися на технічний футбол. Ноги у гравців роз'їжджаються, м'яч слизький

8-Бензема завдав удар по воротах з кута штрафного - Пятов на місці

13-Гусєв прострелив зправа майже с лицьової лінії, але ніхто з партнерів замкнути простріл не зумів

Ініціатива на боці гостей. Нашим доводиться грати другим номером

16-Менез таки забиває українцям, але з офсайду

Стадіон синхронно скандує: "Україно, вперед!"

Схоже, команди адаптувалися до слизького поля, є натяки на комбінаційну гру

24-Ярмоленко низом пробиває з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч зі стійкою

27-Рібері обікрав Назаренка і відпасував на Менеза, але той пробив вище воріт

28-І знову Менез. Відверто пробачає нашу оборону за неузгоджені дії, влучивши у П'ятова

34-Який момент у Шевченка! Після діагоналі зліва увірвався в штрафний, але сходу влучив прямо в Льоріса. І, звичайно, респект асистенту Селіну

Останні кілька хвилин перевага на боці синьо-жовтих

39-Браво, П'ятов! Насрі зліва елегантно навісив зі штрафного на Мексеса, той головою розстрілював голкіпера, але Андрій зробив блискучий сейв.

49-Мяч летить вище воріт після удару Тимощука

53-ГОЛ! Не забиваєш ти - забиває Менез. Таки дочекався француз свого шансу, накрутив біля кута штрафного Селіна і з під захисника влучно пробив у ближній від П'ятова кут

55-Жовта картка Селіну

56-ГОЛ! На цей раз Кабайе. На жаль. Нічого не зміг вдіяти Гусєв, з під якого француз пробив у ближній від П'ятова кут

60-Знову заміна в України: Мілевський замість Назаренка

Стадіон знітився, команда теж. Конструктива в атаці українців не спостерігається

65-Кабайе вистрілив з-за штрафного - штанга рятує синьо-жовтих від ще більших проблем

69-У французів заміна: Мвіла виходить замість Кабайе

70-Одразу ж заміна в збірній України: Алієв замість Ярмоленка

73-Рібері зі штрафного майже по центру - вище воріт

74-Заміна у французів: Мартен замість Менеза

Щось українці грають так, ніби вони виграють 2:0, перепасовують один одному, стадіон свистить

Арбітр додав три хвилини

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. Збірна України не змогла вдруге поспіль подарувати радість своїм уболівальникам. Сподіваємося на останній матч з Англією і бажаємо шведам відібрати очки у тих же англійців

Зараз ви читаєте новину «Україна-Франція - 0:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua