понеділок, 08 серпня 2016 19:01

Україна здобула першу медаль на Олімпіаді в Ріо

Сергій Куліш. Фото: facebook.com

23-річний українець Сергій Куліш здобув для збірної України першу медаль на Олімпіаді в Ріо.

Наш спортсмен став володарем срібла у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м, повідомляє xsport.ua.

Сергій деякий час лідирував, потім був змушений боротися за бронзу з представником Індії Абхінавом Бінду. Призначили перестрілку, в якій Сергій заробив 10,5 очок, а суперник - 10.

У боротьбі за місця в топ-трійці Сергій Куліш перестріляв росіянина в срібній дуелі. До результату італійця Нікколо Кампріані Сергій не дотягнув - але це був олімпійський рекорд фінальних змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Це перша медаль України на Олімпіаді-2016 і сьома в історії незалежної України в кульовій стрільбі.

Ще один представник нашої країни в цьому фіналі Олег Царьков посів останнє восьме місце.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула першу медаль на Олімпіаді в Ріо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua