четвер, 13 січня 2022 20:50

Україна з поразки розпочала виступ на чемпіонаті Європи з гандболу

Україна не змогла чинити опору сербам. Фото: Facebook.com/uhfukraine

Чоловіча збірна України невдало розпочала свої виступи на чемпіонаті Європи з гандболу-2022.

У першому турі змагань українці поступилися збірній Сербії - 23:31.

На перерву серби пішли за рахунку 17:11. У другій 30-хвилинці відставання українців збільшилося ще на два пункти.

Серби протягом всього матчу володіли ігровою перевагою та не підпускали близько суперника. Шансів в України зачепитися за перемогу не було. Клас суперників був різним.

Збірна України потрапила до групи С, де її суперниками також будуть збірні Хорватії та Франції.15 січня українці зіграють проти французів. Початок гри о 19.00.
У наступний груповий етап вийдуть по дві найкращі команди із шести груп.

Зараз ви читаєте новину «Україна з поразки розпочала виступ на чемпіонаті Європи з гандболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua