середа, 30 червня 2021 01:08

Україна вийшла в 1/4 фіналу Євро і зіграє проти Англії 3 липня

Забарний відіграв майже безпомилково. Фото: Reuters

Збірна України обіграла команду Швеції в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи – 2:1 і вийшла до 1/4 фіналу. Матч відбувався в Глазго. Голи в нашій команді забивали Зінченко й Довбик. У суперника відзначився Форсберг.

Україна на рівних змагалася з переможцем п'ятої групи. У першому таймі Ярмоленко віддав чудову передачу на Зінченка й Олександр відкрив рахунок – 1:0.

Шведи відігралися за 2 хв. до перерви. Удар Форсберга й черговий рикошет у нашій історії призводить до гола в наші ворота – 1:1.

У другому таймі команди тричі влучали в штанги. Двічі це робили шведи й один раз – наш Сергій Сидорчук.

Арбітри призначили додатковий час. І тут грубий фол дозволив собі проти Бесєдіна Даніельсон. Арбітр показав шведу червону картку. Наші змогли дотиснути суперника лише на 120-й хвилині. Зінченко виконав відмінну передачу з лівого флангу й Артем Довбик, який вийшов на заміну, забив переможний м'яч – 2:1!

Україна вийшла до 1/4 фіналу, де зіграє зі збірною Англії. Матч відбудеться в Римі 3 липня. Переможець у 1/2 зустрінеться з найсильнішим у грі Чехія - Данія. Ще дві пари чвертьфіналістів: Бельгія - Італія, Іспанія - Швейцарія.

Зараз ви читаєте новину «Україна вийшла в 1/4 фіналу Євро і зіграє проти Англії 3 липня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua