середа, 01 вересня 2021 16:06

Україна вдруге не змогла обіграти Казахстан – 2:2

Руслан Малиновський не зміг забити в Києві. Фото: УАФ

Добрий вечір!

Збірна України повертається до офіційних матчів після двомісячної перерви. Менше ніж за годину наші гравці розпочнуть матч з Казахстаном. Востаннє ми бачили нашу команду в липні, під час чвертьфінального матчу Євро-2020 із командою Англії.

І ось тепер матч відбору до Кубку світу-2022 на виїзді з Казахстаном. Ситуація ускладнюється відставкою тренерського штабу на чолі з Андрієм Шевченком та численними травмами наших збірників.

Сьогодні дебютує на найвищій тренерській посаді колишній тренер молодіжки Олександр Петраков, який у 2019 році привів наших 20-річних футболістів до титулу чемпіонів світу на першості в Польщі.

Турнірна ситуація в нашої команди не найкраща. Три матчі – три залікові бали. Команда просто не має права на помилку. Якщо мріємо потрапити на Кубок світу до Катару, неодмінно мусимо перемагати сьогодні. Поразка чи нічия ставлять хрест на наших сподіваннях потрапити на другий за всю історію збірної України Кубок світу.

Тренери вже назвали стартові склади. У нашій команді - несподіванка. Руслан Малиновський та Віктор Циганков, що набрав непогану форму – в запасі.

Україна: П'ятов, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Соболь, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко (к), Буяльський, Яремчук.

Запасні: Бойко, Різник, Сирота, Кривцов, Качараба, Малиновський, Шапаренко, Корнієнко, Макаренко, Циганков, Тимчик, Сікан.

Казахстан: Покатілов, Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіуллін, Тагиберген, Куат, Васильєв, Нургалієв, Шушеначев.

Запасні: Шацький, Сейсен, Аліп, Єрланов, Тайкенов, Жаринбетов, Вороговський, Оразов, Аймбетов, Тапалов, Зайнутдінов, Жуков.

Команди виходять на поле.

Сьогодні Андрій Ярмоленко грає 100 матч за збірну, а Андрій П'ятов – 98-ий.

Гра почалася!

2 хв. ГОЛ!!! Яремчук дальнім ударом парашутом влучає у дальню дев'ятку. 1:0 Ми попереду!

Дали прийняти Роману, обробити, а удар з-за меж карного майданчика вдався на славу!

6 хв. Поки наші впевнено володіють м'ячем.

8 хв. Затяжну атаку правим флангом провели наші, але господарям удалося відбитися!

11 хв.Сидорчук бив з-за меж карного майданчику, але господарі вибили м'яч на кутовий. І відразу Миколенко бив після розіграшу, але не влучив.

13 хв. 77% володіють м'ячем гості. Господарі в основному відбиваються.

15 хв. Господарі спробували огризнутися, але не довели м'яч до карного майданчика.

17 хв. Ого! Стійка! Соболь після проходу Миколенка бив з рикошетом і лише стійка врятувала господарів від другого голу. Ярмоленко спробував добити, але захисники його випередили.

22 хв. Україна академічно розігрує м'яч у центрі поля.

24 хв. Небезпечно подавав Куат, а Бистров не відреагував. неприємна атака господарів.

26 хв. Двічі в штангу й перекладину пробивають наші. Ярмоленко й Сидорчук ніяк не можуть забити! Оце атака була!

28 хв. Казахи не здаються й вичікують свого шансу. Вірять, що їм вдасться повторити сценарій київської гри.

31 хв. 2 хвилини володіли м'ячем наші суперники. Це рекорд сьогодні.

32 хв. Нургалієв бив небезпечно, але П'ятов намертво забрав м'яч.

34 хв. Стали більше з м'ячем зустрічатися господарі. Оговталися від стартового шоку.

38 хв. Загасили натиск казахів наші довгим володінням м'ячем. До гостроти, правда, не дійшло.

41 хв. Перспективний штрафний заробили наші, але удар Буяльського влучив в одинокого захисника.

43 хв. Валіуллін як ніж крізь масло пройшов правим флангом нашого захисту, але прострелив аби куди. І слава Богу!

45 хв. Перший тайм закінчився. Нічого не додав арбітр!

Другий тайм розпочали команди.

47 хв. Захисник господарів несподівано обрізався але Ярмоленко так прийняв м'яч що той відскочив від нього на кілька метрів. Несхоже це не Андрія.

50 хв. Казахи грають так ніби нікуди поспішати не треба. Ну не треба то й не треба!

52 хв. Куат виривався на оперативний простір і Миколенко змушений був його збивати. Жовта картка для Віталія. З Францією він не зіграє.

56 хв. Вирівнялася гра. Господарі навіть намагаються пресингувати нашу команду. Поки без особливого успіху.

58 хв. Караваєв пробивав з меж карного майданчика але несильно. Покатілов забрав.

59 хв. Заміни у нас. Малиновський вийшов замість Буяльського, а Циганков замінив Яремчука.

60 хв. Господарі відповідають виходом на поле Айнмбетова і Зайнутдінова. Шушеначев і Нургалієв залишили поле.

63 хв. Ще момент! Матвієнко вийшов сам на сам, але безхитросно пробив у воротаря!

65 хв. Дежавю. Тільки цього разу Соболь після відмінної контратаки вийшов на одинокого Покатілова й ще більш примітивно пробив у ноги!

66 хв. Забили казахи після дикої помилки Забарного і зараз ВАР вирішує долю епізоду. Скасовують гол судді!

70 хв. Малиновський закидав на голову (!!!) Циганкова і тільки віддав м'яч супернику.

72 хв. Циганков, який вийшов на заміну, поки, здається, жодного разу не торкнувся м'яча.

74 хв. І догралися наші. Валіуллін забиває з гострого кута. От вам і десяток моментів! 1:1

76 хв. Циганков з лінії карного майданчика вирізав у дальній кут, але не наше щастя сьогодні!

76 хв. Шапаренко замінив Сидорчука.

78 хв. І тут же Ярмоленко не зумів забити, вискочивши по центру карного майданчика.

79 хв. Міняємо тренерів, міняємо стадіони, маємо масу моментів, купу стійок, купу виходів сам на сам, але виграти в збірної Казахстану ніяк не можемо!

82 хв. Циганков вискочив сам на сам, але не дотягнувся до м'яча. І відразу Сікан виходить на поле.

85 хв. А тепер до воріт суперника уже не проб'єшся. Стіною стоїть Казахстан.

88 хв. Штурмують ворота суперників наші, але 100% нагод немає.

89 хв. Ледь не програли. Аімбетов вийшов сам на сам, але Пятов урятував.

5 хвилин додав арбітр.

ГОЛ!!! Сікан після проходу Миколенка забиває!

Та що це таке!!! Знову Валіуллін забиває! І знову в ближній Пятову! 2:2

Все, матч закінчено.

Наступний матч наша команда зіграє 4 вересня у Києві проти команди Франції, яка є лідером групи.

Зараз ви читаєте новину «Україна вдруге не змогла обіграти Казахстан – 2:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua