субота, 04 березня 2023 22:50

Українська сноубордистка здобула срібло на кубку Європи

Українська сноубордистка Аннамарі Данча здобула срібло у паралельному гігантському слаломі на етапі Кубка Європи в Закопанаму у Польщі.

У фіналі українка поступилась полячці Олександрі Кроль. Про срібло у змаганнях повідомив Національний олімпійський комітет.

Автор: Facebook.com/olympicua
  Українська сноубордистка Аннамарі Данча (ліворуч) здобула срібло на Кубку Європи.

"Вітаємо українську сноубордистку Аннумарі Данчу з сріблом Кубка Європи у польському Закопане. Наша спортсменка стала другою у паралельному гігантському слаломі й таким чином здобула вже 14-ту в кар'єрі нагороду на змаганнях такого рівня", – повідомляють.

Аннамарі Данча набрала 288 балів.

Віта Боднарук стала 17-ю, Олександра Мальованна фінішувала 20-ю, Надія Гапатин – 24-ю, а Елеонора Павлюк – 28-ю.

Минулого місяця збірна України з лижної акробатики стала бронзовим призером у командних змаганнях на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноуборду.

У січні українка Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті.

Зараз ви читаєте новину «Українська сноубордистка здобула срібло на кубку Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua