неділя, 26 травня 2019 13:40

Українка Ястремська виграла турнір WTA: неймовірні кадри
8

Українка Даяна Ястремська виграла турнір з тенісу у Страсбурзі. Фото: Twitter&Facebook

Третя ракетка України Даяна Ястремська виграла турнір у Страсбурзі.

У фіналі WTA турніру категорії International українка обіграла 24-й номер світового рейтингу Каролін Гарсію - 6: 4, 5: 7, 7: 6. Про це повідомляє "Трибуна"

Матч тривав 3 години. При цьому третій сет був найнапруженішим. Незважаючи на підтримку трибун, українка змогла впоратися з тиском і вирвала перемогу. Як зазначається, відразу після перемоги Даяна впала на коліна і почала плакати.

На церемонії нагородження спортсменка подякувала рідним, тренерові і українським уболівальникам, які приїхали підтримати її.

Українка Даяна Ястремська здобула вже третю перемогу на турнірах категорії WTA. У минулому році спортсменка стала чемпіонкою на турнірі в Гонконзі, а в цьому сезоні - в Хуахіні. Перемога в Страсбурзі дозволить Ястремський зайняти 32-е місце в рейтингу WTA, що є новим особистим рекордом українки.

Зараз ви читаєте новину «Українка Ястремська виграла турнір WTA: неймовірні кадри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua