субота, 06 жовтня 2018 13:08

Українець забив дебютний гол і врятував "Лех" від поразки

Костевич забив перший гол за польський клуб. Фото: Fc-metalist.com

У виїзному поєдинку 11 туру чемпіонату Польщі проти "Гурніка" (Забже) захисник познанського "Леха", українець Володимир Костевич відзначився забитим м'ячем.

Костевич вийшов в стартовому складі "Леха" і відіграв всі 90 хвилин. Команда з Познані розпочала поєдинок невдало і поступалася з рахунком 0: 2 після того, як пропустила голи на 7-й і 49-й хвилинах.

Однак "Лех" проявив характер і спочатку забив перший м'яч у відповідь - на 56-й хвилині, а потім і другий. Зрівняти рахунок якраз вдалося Володимиру Костевич, який вразив ворота господарів поля на 77-й хвилині зустрічі.

Для українця цей гол став першим за польський клуб.

Після нічиєї "Лех" набрав 16 балів і піднявся на сьому сходинку турнірної таблиці.

"Гурнік" - "Лех" 2:2

Голи: Хіменес 7, Цурковський 49 - Тіба 56, Костевич 77

Склад "Леха": Путноцьки, Васілевський (Вернон 57), Яніцкі, Костевич, Рогне, Йожвяк (Йевтіч 59), Тіба, Редуц (Гайос 69), Мацей Макушевський, Гіткьяер, Амарал Попередження: Смуга 54, Ангуло 73 - Василевський 51, Рогне 68, Гіткьяер 71, Гайос 84

Відеоогляд матчу:

Попереднім клубом Костевича були львівські "Карпати".

Зараз ви читаєте новину «Українець забив дебютний гол і врятував "Лех" від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua