субота, 14 лютого 2015 16:27

Українці завоювали п'ять медалей на турнірі з боротьби в Ірані

Жан Беленюк привіз золоту медаль з Ірану. Фото: noc-ukr.org

Успішним виявився виступ українських борців на престижному міжнародному турнірі з вільної та греко-римської боротьби в Ірані - Кубку Тахті - українські борці завоювали п'ять медалей.

Вже в перший день борець греко-римського стилю Денис Дем'янков, який виступає в категорії до 66 кг, завоював золоту медаль, Дмитро Тимченко в категорії до 98 кг став срібним призером

А "вільник", срібний призер Олімпійських ігор-2012 Валерій Андрійцев завоював "бронзу".

У другий день змагань скарбничка збірної України поповнилася ще двома нагородами: борці греко-римського стилю Дмитро пішком в категорії до 75 кг і Жан Беленюк в категорії до 85 кг завоювали ще два золота.

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали п'ять медалей на турнірі з боротьби в Ірані». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua