середа, 10 жовтня 2018 21:48

Україна зіграла внічию зі збірною Італії

Італія - Україна, товариський матч. Фото: ТСН

Збірна України восьмий раз в своїй історії зіграє проти Італії. До сьогоднішнього дня, нашій команді жодного разу не вдавалось виграти в представників Апеннінського півострову.

Матч відбудеться в італійському місті Генуя. Стадіон "Луїдж Феррарі" є домашньою ареною італійських команд "Дженоа" та "Сампдорія". Арена вміщує близько 36 000 вболівальників.

Головний арбітр: Раде Обреновіч (Словенія)

Стартові склади:

Італія: Доннарумма - Бірагі, К'єлліні, Бонуччі, Флоренці - Барелла, Жоржінью, Верратті - К'єза, Інсіньє, Бернардескі

Україна: Пятов - Матвієнко, Бурда, Ракицький, Караваєв - Сидорчук, Зінченко, Маліновський, Коноплянка, Марлос - Яремчук

Стартовий свисток!

4' Нічого екстраординарного команди не демонструють на початку матчу. Італія більше володіє м'ячем.

7' В останні дві хвилини у італійців було кілька непоганих моментів, щоб відкрити рахунок, але Пятов потягнув небезпечні удари італійців.

11' Набагато активніше діють італійці на початку матчу. В нашої команди в атаці поки зовсім нічого не виходить.

15' Дуже багато помилок в простих ситуаціях у гравців збірної України. Зовсім не тримається м'яч. Виглядає все так, що гол італійців лише питання часу.

20' Змогли наші хлопці відсунути гру від власних воріт в центр поля. Але провести бодай одну небезпечну атаку поки не спромоглись.

22' Інсіньє з близької відстані розстрілював Пятова, але пощастило, в лічених сантиметрах від стійки пролетів м'яч.

25' Нарешті огризнулись українці. Коноплянка протягнув м'яч по флангу та пробив, але занадто слабко - Доннарума на місці.

32' Заспокоїлась гра, м'яч все одно переважно під контролем господарів поля, але в центрі поля, багато боротьби.

36' Ракицький отримав жовту за грубий підкат.

42' Кінцівка тайму також за італійцями. Україна за тайм так і не змогла провести хоча б одну змістовну атаку.

На 43 хвилині матчу команди зупинились, та хвилиною мовчання вшанували пам`ять жертв падіння мосту в Генуї. 43 людини загинули в страшній трагедії.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 59% - 41%

Удари (в площину) 10(5) - 4(2)

Фоли 3 - 5

Другий тайм!

Циганков вийшов на другий тайм замість Марлоса.

47' Бурда отримав жовту за гру рукою. Небезпечний штрафний отримали італійці.

48' Інсіньє змарнував штрафний - пробив у стінку майже з лінії штрафного майданчика. А в Генуї тим часом почалась злива.

55` Гол. Все таки забиває Італія у ворота України. Бернардескі пробив з дальної відстані у нижній кут, Пятов ніби відбив, але від його рук м'яч залетів у ворота. 1:0

61' Яремчук непогано пробив метрів з 20, але Доннарума перевів на кутовий.

62' Гоооооооооооол! Зрівнює рахунок Україна! Після подачі кутового м'яч відскочив до Маліновського і той зльоту пробив точно в кут! 1:1

67' Динамічніший футбол розпочався, після обміну голами. При чому не лише у виконанні італійців, наша команда нарешті теж почала відповідати атаками.

71' Супер шанс був у нашої команди, щоб повести і рахунку! Маліновський пробив зі штрафного в поперечину, а з добиванням Степаненка впроався Доннарума.

77' Заспокоїлась гра в останні хвилни. Шевчченко випустив кілька свіжих гравців: Петряк і Кравець замінили Коноплянку та Яремчука.

79' Циганков пробивав з льоту після пасу Петряка - в кількох сантиметрах від стійки пролетів м'яч.

85' Італія прагне перемогти в цьому матчі, великими силами вони йдуть вперед. Це шанс для наших хлопців використати вільний простір та вибігти в контратаку.

90' Чотири хвилини додав рефері. Кривцов замінив Ракицького, Бутко вийшов замість Кравця, який зазнав пошкодження.