понеділок, 13 червня 2016 11:46

"Україна надто легко дозволяла німцям доходити до карного майданчика" - Сопко

"Україна надто легко дозволяла німцям доходити до карного майданчика" - Сопко
Олександр Сопко. Фото: dynamo-kiev.com

Футбольний експерт Олександр Сопко прокоментував поразку збірної України від команди Німеччини 0:2.

– Чудес у футболі не буває. Від початку ми розраховували зіграти від оборони, однак якість наших дій у цьому компоненті залишає бажати кращого. Нашим не вистачає агресії при грі в захисті, бракує швидкої взаємодії. Ми не звикли так грати у внутрішньому чемпіонаті й за три тижні підготовки до Євро навряд чи зможемо опанувати. Наш захист не бойовий і не активний – це факт. Ми даємо німцям надто легко доходити до карного майданчика, а так не повинно бути. Коли пропустили перший гол – ніби гирі з ніг звалилися. Перестали боятися й почали грати в своє задоволення. Не реалізували свої моменти хоча заслужили забити гол у першому таймі. У другій половині гри показали погане вміння на ходу змінювати тактику – стрімко переходити від захисту в позиційний напад.

Це найбільше непокоїть перед матчем із Північною Ірландією. Адже там доведеться розхитувати оборону.

Так. Друга гра буде вирішальною. Добре, що Північна Ірландія теж програла. Тобто вся їхня надія лишається на гру проти України. Вони розуміють, що з німцями турнірними пунктами не розживешся. Гадаю, фізичної форми нашої команди вистачить на другу гру. Ми маємо більш майстерних гравців, але переможе той, хто краще продумає і реалізує свою тактику. У русі, динаміці наші виглядають цікавіше. Мусимо грати першим номером хоч це не наша гра. Північна Ірландія теж не відсиджуватиметься в глухому захисті. Тому матимемо шанс забити і в позиційній атаці і в контргрі.

"Cтартового штурму наших воріт не буде" - Сопко

Кажуть, що Коноплянка погано зіграв.

Я не погоджуюся. Він мав моменти. Якби забив, його би підносили до небес. Женя гарно відпрацьовував у захисті. Серйозно допомагав Коваленку в центрі поля. Єдине – не феєрив на фланзі, як усі до того звикли. Я не висловлюю серйозних зауважень до Коноплянки, бо їх просто не було.

Німці не ті?

Ще рано робити висновки. Крайні захисники збірної Німеччини дійсно почувають себе не у своїй тарілці. Але команда впізнавана. Німці ж не приїхали зіграти на Євро три матчі. Вони знають, що таких матчів має бути принаймні сім. Поступово набиратимуть форму. В плей-офф це вже буде справжня відрегульована машина. Однак у захисті будуть проблеми.

Зараз ви читаєте новину «"Україна надто легко дозволяла німцям доходити до карного майданчика" - Сопко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути