понеділок, 25 червня 2012 16:46

УЄФА визначився з арбітрами на півфінали Євро-2012

Джюнейт Чакир розсудить Іспанію з Португалією. Фото: reuters.com

УЄФА призначив арбітрів на півфінальні матчі чемпіонату Європи з футболу.

Зустріч Португалії та Іспанії 27 червня буде судити турецький арбітр Джюнейт Чакир, а на матчі Німеччини та Італії 28 червня буде працювати французький суддя Стефан Ланнуа. Запасними суддями будуть, відповідно, Дамір Скоміна і Ховард Уебб.

Чакир відсудив на цьому чемпіонаті два групових матчі: Україна - Швеція і Італія - ??Ірландія. У першому матчі турок показав дві жовті картки, у другому - сім, дві з них захиснику ірландців Кіту Ендрюсу, який залишив поле на 89-й хвилині.

Ланнуа також судив дві групові зустрічі: Німеччина - Португалія і Греція - Чехія. У двох матчах він показав у сумі 10 жовтих карток. Найбільш складний момент з точки зору суддівства виник у грі Греції та Чехії, коли на 41-й хвилині за рахунку 2:0 на користь чехів Фотакіс забив гол, який Ланнуа не зарахував через досить спірний офсайд.

Всього на Євро-2012 працюють 12 арбітрів. Відомо, що один з них - угорець Віктор Кашшаї - більше не буде судити матчі чемпіонату через помилку в матчі України та Англії.

Зараз ви читаєте новину «УЄФА визначився з арбітрами на півфінали Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua