субота, 07 квітня 2012 17:59

Вилучення Гармаша і Сьоміна: "Шахтар" переміг "Динамо"

Кращим гравцем матчу "Шахтар" - "Динамо" названий Томаш Хюбшман ФОТО: shakhtar.com

У Донецьку відбувся центральний матч весняної частини сезону української прем'єр-ліги. На переповненій "Донбас Арені" "Шахтар" здобув перемогу над принциповим суперником з рахунком 2:0.

Перший тайм команди провели без забитих м'ячів, а перед його завершенням відбувся один з ключових епізодів протистояння. Денис Гармаш підвів гостей, залишивши поле без дозволу арбітра і отримав попередження, що стало для гравця другим. Суддівське рішення викликало бурхливу реакцію з боку "Динамо", і біля лавки запасних зав'язалася бійка. Головні порушники спокою були покарані попередженнями, а головний тренер киян Юрій Сьомін заробив друге вилучення в цій зустрічі.

Після перерви господарі продовжили атакувати і незабаром досягли успіху - капітан "гірників" Даріо Срна виконав навіс зі штрафного, а Алекс Тейшейра, розібравшись біля воріт динамівців, відправив м'яч у ворота Олександра Шовковського. Андрій Шевченко, який вийшов на заміну, запам'ятався сутичками з Фернандіньо, а за десять хвилин до закінчення матчу улюбленець місцевих вболівальників Ярослав Ракицький головою відправив другий м'яч у ворота динамівців після відмінної флангової передачі Вілліана.

Таким чином, "Шахтар" перервав значну серію перемог "Динамо" в національній першості, наздогнав киян в турнірній таблиці і вийшов на перше місце за різницею забитих і пропущених голів, повідомляє Чемпионат.com.