четвер, 02 серпня 2012 19:42

Третю золоту медаль Олімпіади Росії приніс також дзюдоїст

Новоспеченого олімпійського чемпіона особисто привітав Президент РФ Володимир Путін. Фото: olympic2012.lenta.ru

Російський дзюдоїст Тагір Хайбулаєв у фіналі олімпійського турніру у ваговій категорії до 100 кілограмів переміг Найдангійна Тувшінбаяра з Монголії.

Поєдинок закінчився достроково: судді оцінили кидок Хайбулаєва на третій хвилині "іппоном".

Для збірної Росії це вже третє золото Олімпіади-2012, усі вони були взяті в дзюдо. Першу золоту медаль для Росії завоював Арсен Галстян, другу - Мансур Ісаєв. Крім того, Іван Ніфонтов виграв в олімпійському турнірі з дзюдо бронзу.

Третє місце у ваговій категорії до 100 кілограмів завоювали німець Дмитро Петерс і Хенкк Грол із Нідерландів.

2 серпня на Олімпіаді був розіграний і комплект нагород у жіночому турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 78 кілограмів. Перше місце посіла американка Кайла Харрісон, друге - Джемма Гіббонс із Великобританії, а бронзові медалі дісталися Одрі Чумі з Франції та Майре Агіяр із Бразилії.

Завдяки трьом перемогам, збірна Росії посідає перше місце в турнірі дзюдоїстів. Друге місце посідає Південна Корея з двома золотими нагородами та однією бронзовою. На третьому розташовується Японія з одним золотом, двома срібними та трьома бронзовими нагородами.

Зараз ви читаєте новину «Третю золоту медаль Олімпіади Росії приніс також дзюдоїст». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua