середа, 23 травня 2012 10:00

Теніс. Бубка не пройшов кваліфікацію на "Ролан Гаррос"

Сергій Бубка зупинився в першому раунді кваліфікації "Ролан Гаррос". Фото: dubaidutyfreetennischampionships.com

22 травня, в Парижі (Франція) проходила кваліфікація Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

25-річний українець Сергій Бубка, який займає в рейтингу АТР 170-е місце, програв у першому раунді 247-му номеру рейтингу, 26-річному французу Вінсенту Мільо з рахунком 4:6, 6:7 (1).

Матч тривав 1 годину 33 хвилини. Сергій зробив один брейк і двічі упустив свою подачу. На його рахунку 6 ейсів і стільки ж подвійних помилок, його суперник три рази подав навиліт і тричі помилився на подачі. Всього на рахунку Бубки 77 виграних очок проти 87 у француза.

У той же час на іншому французькому турнірі - Open de Nice C?te d'Azur на відкритих кортах (грунт), з призовим фондом € 398,250, який проходить в Ніцці, 26-річний українець Сергій Стаховський у першому колі зазнав поразки від 216-го номера рейтингу АТР, 27-річного американця Брайана Бейкера, який пробився в основну сітку змагань через кваліфікацію, з рахунком 7:6 (2), 4:6, 5:7.

Матч тривав 2 години 32 хвилини. Сергій зробив чотири брейки і шість разів упустив свою подачу. На його рахунку 5 ейсів і 4 подвійних помилки, а Бейкер навиліт подав 4 рази і на подачі помилився двічі. Між собою тенісисти зустрічалися вперше.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Бубка не пройшов кваліфікацію на "Ролан Гаррос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua