четвер, 22 грудня 2011 17:40

Теніс. Світоліна і Шкудун завоювали путівки до півфіналів турнірів ITF

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру ITF з призовим фондом 50 000 $ в Анкарі, Туреччина.

У напруженому чвертьфінальному матчі харків'янка вирвала перемогу у Амри Садіковіч зі Швейцарії: 4-6 6-1 7-6 (9).

Вихованка клубу "Спорт & корт" поступалася у вирішальній партії 2-5, але зуміла зрівняти рахунок і, відігравши 7 (!) матчболів (5 з них - на подачі суперниці), здобути перемогу на тайбрейку з рахунком 11-9.

Наступною суперницею Еліни стане французька тенісистка Крістіна Младеновіч, посіяна під 6 номером.

У той же час ще одна українка Ганна Шкудун вийшла в півфінал 25-тисячника в індійській Пуні.

У чвертьфіналі харків'янка, посіяна під восьмим номером, розгромила тенісистку з Тайваню Тін-Фей Юань: 6-2 6-2.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Світоліна і Шкудун завоювали путівки до півфіналів турнірів ITF». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua