неділя, 31 травня 2015 17:40

Світоліна вийшла у чвертьфінал Roland Garros і зіграє з Іванович

Еліна Світоліна вперше зіграє у чвертьфіналі "Великого шолома". Фото: sport.ua

Сьогодні, 31 травня, в Парижі (Франція) на турнірі "Великого шолома" - Roland Garros проходять матчі четвертого кола.

21-а ракетка світу, 20-річна українка Еліна Світоліна (19-та ракетка світу) вперше в кар'єрі оформила вихід до чвертьфіналу змагань перемогою над 25-річною француженкою Алізе Корне, що займає у світовому рейтингу 29-е місце, з рахунком 6:2, 7:6 (9).

Поєдинок тривав 1 годину 54 хвилини. За цей час Світоліна взяла сім подач суперниці і упустила п'ять своїх. Навиліт Еліна не подавала і один раз помилилася на подачі, активно виграла 21 розіграш при 24-х невимушених помилках. Корне виконала три ейси, 28 віннерсів, допустивши при цьому п'ять подвійних і 41 невинужденнию помилки.

У чвертьфіналі суперницею Світоліної буде сербка Ана Іванович (7-й рейтинг), яка в трьох сетах зломила опір росіянки Катерини Мкакаровой (9) - 7:5, 3:6, 6:1. Матч Світоліна - Іванович запланований на 2 червня.

Теніс. Одиночний розряд. Великий шолом. Roland Garros. Париж (Франція). Грунт (відкриті корти). Призовий фонд € 12.864.000.128 учасниць.

Четверте коло

Еліна Світоліна (Україна, 19) - Алізе Корне (Франція, 29) -6:2, 7:6 (9)

Ана Іванович (Сербія, 7) - Катерина Макарова (Росія, 9) - 7:5, 3:6, 6:1

Відзначимо, Світоліна стала другою нашою тенісисткою, яка зіграє у 1/4 турніру "Великого Шлема". 2009-го до чвертьфіналу чемпіонату США дійшла Катерина Бондаренко.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна вийшла у чвертьфінал Roland Garros і зіграє з Іванович». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua