пʼятниця, 10 вересня 2010 10:40

Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал US Open

Вчора, 9 вересня, Відкритий чемпіонат США залишила остання представниця України. Наша юніорка Еліна Світоліна, четверта ракетка турніру, в матчі 1 / 8 фіналу поступилася 15-й сіяній американці Слоан Стівенс - 4:6, 0:6.

Раніше боротьбу припинила Анастасія Васильєва, яка програла Моніці Пюіг (Пуерто-Ріко, 5) - 3:6, 0:6.

Тим часом, американський дует Лізель Хубер / Боб Брайан стали переможцями Відкритого чемпіонату США з тенісу-2010 у змішаному розряді.

У четвер у фінальному поєдинку спортсмени із США, посіяні на турнірі під першим номером, взяли гору над інтернаціональною парою Квета Пешке / Айсам-Уль-Хак Куреши (Чехія / Пакистан) у двох сетах з рахунком 6:4, 6:4.

Для Хубер це перший успіх на US Open у міксті, всього ж у її активі шість титулів на турнірах серії Великого шолома. Брайан вже тричі вигравав на домашніх кортах Відкритого чемпіонату США в змішаному розряді, а загалом він здобув 15 перемог на головних тенісних турнірах.
За матеріалами Сегодня
Зараз ви читаєте новину «Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал US Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua