понеділок, 12 березня 2012 18:01

Шведських фанів у Києві поселять на Трухановому острові за 150-200 грн.

Шведських фанів у Києві поселять на Трухановому острові за 150-200 грн.

Шведська фан-асоціація домовилася з київською владою про розміщення свого фан-містечка на Трухановому острові.

Ціна за нічліг під час проведення Євро-2012 для 10 тисяч шведських уболівальників складе 150-200 грн. на добу.

Містечко обладнають 50 туалетами, душовими на 160 місць, охоронним пунктом і кафе зі шведською їжею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знизилися ціни на готелі на Євро-2012

Шведський фан-союз задоволений тим, що таким чином вдалося вирішити питання розміщення вболівальників за демократичними цінами.

"Табір розміщений лише в 3,5 км. від НСК "Олімпійський", де будуть проходити євроматчі. За 400 метрів від табору - пішохідний міст через річку в напрямку центру міста, через 500 метрів - стадіон ФК "Динамо", де наша команда буде проводити відкриті тренування. Нас все влаштовує", - зазначив представник союзу "Шведський табір" Інго Шоедерлунд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київський цирк перетвориться на фан-зону для вболівальників Євро-2012

Нагадаємо, на Євро-2012 в українській столиці шведська збірна зіграє три групових матчі. Перший поєдинок шведи проведуть з Україною 11 червня. Далі у графіку матчі з англійцями (15 червня) і французами (19 червня).

Як відомо, європейські фанати налякані вартістю оренди житла в Україні, яка напередодні чемпіонату зросла більш, ніж удвічі.

Хостели, стандартні готельні номери, подобові квартири і кемпінги пропонують за розцінками розкішних апартаментів.

Зараз ви читаєте новину «Шведських фанів у Києві поселять на Трухановому острові за 150-200 грн.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.01.2014 10:24:17Aringa est78.28.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

KILL YANUKOVICH!

22.01.2014 10:23:41Aringa est78.28.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Массовая рассылка. Виктор Янукович является хроническим половых болит. Его жена отвратительно сука.
(IP:78.28.112.138; Estonia)

22.01.2014 10:12:30Aringa est78.28.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Массовая рассылка. Виктор Янукович является хроническим половых болит. Его жена отвратительно сука.
(IP:78.28.112.138; Estonia)

22.01.2014 09:58:53Хведір46.201.83.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сумніваюсь я, що це серед протестувальники є такі хіміки, які вміють використовувати натрій. Може якийсь співробітник у штатському професіонал-провокатор і кинув якийсь натрій з боку протестувальників.
Якщо слідувати логіці за якою діє наша влада весь час, то мабуть це влада хотіла кров'ю залякти людей, щоб громадяни не прийшли святкувати свято Соборності. Для того Беркут і пішов у наступ. Бо якщо не помиляюся, опозиція збиралася сьогодні відмічати це свято в центрі міста.

22.01.2014 09:58:11Егор Данилюк84.234.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ! Знищимо це Янукодло! Смерть ригоАнальній банді і дамо бій бандитам! Захистимо Україну! Всі на Майдан! В кого є якась зброя, озброюйтесь, хто чим може, допомогайте всім друзям, сусідам, знайомим! Вперед за Україну! За наше майбутнє! Слава Україні!

22.01.2014 09:48:52Maid1491.208.52.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

"Казалось бы, что еще такого должны совершить обнаглевшие отморозки в масках, чтобы люди, считающие себя властью на Украине, очнулись от сна и начали действовать? Именно бездействие украинского спецназа и внутренних войск – главный стимул озверевшей толпы провокаторов и неонацистов"!
"Виктор Янукович, раздавите гадину!"

22.01.2014 09:47:58Егор Данилюк84.234.100.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Молодці хлопці! Хімієй труїть цю беркутню! Скоро їм всім кранти! Народ купуйте яйця, скоро будемо Янукаку водить по сцені на Майдані і яйцями по ньому кидати, ото буде видовище! Смерть ригоАнальним бандитам! Слава Україні!

22.01.2014 09:47:33Aringa est78.28.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Массовая рассылка. Виктор Янукович является хроническим половых болит. Его жена отвратительно сука.
(IP:78.28.112.138; Estonia)

22.01.2014 09:44:43Forua83.170.227.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Вот также в 1962 году снайперы в Новочерка́сске расстреливали работяг, которых
тогдашние коммунисты объявили бандитами. Все повторяется потому, что ни одного
коммуняку за тот расстрел не вздернули на дерево.

22.01.2014 09:42:00Aringa est78.28.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Viktor Yanukovich - ABORTPRODUCT!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути