пʼятниця, 08 квітня 2011 10:32

Суперфан "Динамо" Парамон дав під зад арбітру матчу з "Брагою"

Кричущий інцидент стався через кілька хвилин після закінчення вчорашнього матчу 1/4 фіналу Ліги Європи між київським "Динамо" і португальською "Брагою".

Так званий Суперфан "біло-блакитних "Парамон", в миру - Сергій Заборовський, абсолютно диким чином вирішив висловити своє невдоволення суддівством згаданого поєдинку: знайшовши момент, він наздогнав арбітрів зустрічі, вже прямували до підтрибунне приміщення і останнього з них штовхнув ногою.

Інцидент не вислизнув від телекамер, і, крім того, цілком імовірно, буде відображений у рапорті головного арбітра матчу. Не виключено, що в такому випадку "Динамо" понесе жорсткі санкції.

Відзначимо, що УЄФА відомо своєю категоричністю щодо реакції на фізичний вплив, який чиниться на арбітрів: як правило, такі інциденти виливаються в технічну поразку однієї з команд.

Нагадаємо, перший чвертьфінальний матч київського "??Динамо" з португальською "Брагою" завершився внічию 1:1.

Зараз ви читаєте новину «Суперфан "Динамо" Парамон дав під зад арбітру матчу з "Брагою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua