Стрибки у воду. Китаянка виграла золото, Федорова посіла 9-те місце

Золотий стрибок Ву Мінься. Фото: sportonline.ua

5 серпня, в Лондоні проходив олімпійський турнір зі стрибків у воду.

Жінки розіграли комплект нагород в індивідуальних стрибках у триметрового трампліну.

Олімпійською чемпіонкою стала китаянка Ву Мінься, набравши в сумі за п'ять стрибків - 414,00 балів. Срібну медаль завоювала її співвітчизниця Хе Ци (379,20). У боротьбі за бронзу мексиканка Лаура Санчес Сото (362,40) обійшла на 0,20 бали італійку Таню Каньотту.

Українка Олена Федорова серед 12-ти фіналісток посіла дев'яте місце з результатом 317,80 бали.

ХХХ Олімпійські ігри. Лондон (Великобританія), 5 серпня

Стрибки у воду. Жінки. Трамплін, 3 м. Індивідуальні стрибки.

1. Ву Мінься (Китай) - 414,00 бала

2. Хе Ци (Китай) - 379,20

3. Лаура Санчес Сото (Мексика) - 362,40

....

9. Олена Федорова (Україна) - 317,80

Зараз ви читаєте новину «Стрибки у воду. Китаянка виграла золото, Федорова посіла 9-те місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua