понеділок, 18 листопада 2019 09:22

Став відомий переможець Підсумкового турніру з тенісу серед чоловіків

Стефанос Ціціпас вперше виграв Підсумковий турнір. Фото: рейтер

Представник Греції Стефанос Ціціпас став переможцем Підсумкового турніру-2019 з тенісу. У фіналі 21-річний грек в трьох сетах обіграв Домініка Тіма з Австрії.

Зустріч тривала 2 години і 37 хвилин. Тім виграв перший сет, обігравши Ціціпаса на тай-брейку. У другій партії Стефанос не залишив супернику шансів, зробивши два брейка і перемігши 6: 2.

Долю третього сету також визначив тай-брейк. На цей раз сильніше був Ціціпас, який реалізував перший же матчбол,, повідомляє "Спортарена"

Підсумковий турнір ATP. фінал

Стефанос Ціціпас (Греція) - Домінік Тім (Австрія) 2: 1 (6: 7 (6), 6: 2, 7: 6 (4))

Для Ціціпаса це четвертий титул на турнірах ATP у кар'єрі. Відзначимо, що Стефанос вперше грав на Підсумковому турнірі.

Зараз ви читаєте новину «Став відомий переможець Підсумкового турніру з тенісу серед чоловіків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua