вівторок, 28 лютого 2012 14:35

Стаховський вийшов на Джоковича на турнірі в Дубаї

28 лютого, в Дубаї (ОАЕ) на турнірі АТР Dubai Duty Free Tennis Championships на відкритих кортах (хард) з призовим фондом $ 1,700,475 проходять матчі першого кола.
74-я ракетка світу 26-річний український тенісист Сергій Стаховський без проблем оформив вихід у другий раунд.

Сергій легко у двох сетах обіграв 30-річного місцевого тенісиста Омара Аваді (WC), не має своєї позиції в рейтингу АТР, з рахунком 6:1, 6:2.

Зустріч тривала всього 36 хвилин. Сергій зробив п'ять брейків, не дозволивши суперникові заробити жодного брейк-пойнта, і виконав дві подачі навиліт. Аваді навиліт не подавав і допустив одну подвійну помилку. Всього на рахунку українця 55 виграних очок проти 24-х. Це була друга зустріч тенісистів і друга перемога українця.

За вихід до чвертьфіналу змагань Стаховському належить схрестити ракетки з лідером світового тенісу - сербом Новаком Джоковичем (1). Поки в особистому протистоянні Сергій і Новака рахунок 2:1 на користь серба.

Теніс. АТР. Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Відкриті корти (хард).

Призовий фонд $ 1,700,475. 32 учасники.

перше коло

Сергій Стаховський (Україна) - Омар Аваді (ОАЕ, WC) - 6:1, 6:2

Зараз ви читаєте новину «Стаховський вийшов на Джоковича на турнірі в Дубаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua