четвер, 15 серпня 2013 08:57

Стаховський вийшов у друге коло челленджера у Казані

За 1 годину 1 хвилину Стаховський оформив перемогу з рахунком 6:2, 6:2 ФОТО: sport.segodnya.ua

У Казані (Росія) проходить турнір АТР серії Challenger з призовим фондом $ 50,000.

99-а ракетка світу, 27-річний український тенісист Сергій Стаховський, посіяний під першим номером, не зазнав проблем у матчі проти 23-річного росіянина Михайла Фуфигіна, який займає в рейтингу АТР 674-у позицію. За 1 годину 1 хвилину Стаховський оформив перемогу з рахунком 6:2, 6:2.

Сергій зробив п'ять брейків і один раз не втримав свою подачу. На рахунку українця чотири ейси і дві подвійні помилки. Його суперник двічі подав навиліт і один раз помилився на подачі. Між собою тенісисти грали вперше.

За вихід до чвертьфіналу змагань Стаховський посперечається з 569-м номером рейтингу АТР, 32-річним словаком Іво Клецом.

Теніс. АТР. Challenger. Казань (Росія). Відкриті корти (хард). Призовий фонд фондом $ 50,000. 32 учасники.