середа, 12 червня 2013 18:23

Стаховський у двох сетах поступився 51-й ракетці світу

Сергій Стаховський заробив у Лондоні € 5,910 призових ФОТО: sport.segodnya.ua

Сьогодні, 12 червня, у Лондоні (Велика Британія) на турнірі АТР Aegon Championships проходять матчі другого кола.

27-річний український тенісист Сергій Стаховський, який займає в рейтингу АТР 116-е місце, завершив свій виступ. Сергій у двох сетах поступився 51-й ракетці світу 26-річному словенцеві Греге Жемлі (16) з рахунком 5:7, 4:6.

Тенісисти грали 1 годину 5 хвилин. Стаховський не зміг реалізувати жодного з двох своїх брейк-пойнтів, а його суперник зробив по брейку в кожному сеті. Виконавши три ейси, Сергій тричі помилився на подачі. На рахунку Жемлі п'ять ейсів при відсутності помилок на подачі. Раніше їх шляхи не перетиналися.

Стаховський залишає турнір, заробивши 10 рейтингових очок і € 5,910 призових.

За вихід до чвертьфіналу турніру Жемля посперечається з другим сіяним чехом Томашем Бердихом, який стартував з упевненої перемоги над голландцем Тьємо Де Баккером - 6:1, 6:4.

Теніс. АТР. Aegon Championships. Лондон (Велика Британія). Відкриті корти (трава).