понеділок, 31 жовтня 2011 10:56

"Спартак" пустив під укіс "Локомотив", "Зеніт" переплив "Волгу": результати 29 туру РПЛ

Двома матчами завершився в неділю 29-й тур прем'єр-ліги. "Динамо" завдяки голам Звездана Місімовіча і Кевіна Кураньї перемогло в Томську, а "Крилья Совєтов" взяли три очки в протистоянні з "Тереком".

"Динамо" частково реабілітувалося перед уболівальниками після болісної поразки від "Рубіна" в попередньому турі. Втім, іншого результату, крім перемоги над головним аутсайдером, вони й не чекали. Біло-блакитні вийшли вперед на 28-й хвилині - Звездан Місімовіч зі штрафного майстерно перекинув стінку.

Незадовго до перерви відзначився Кевін Кураньї. Отримавши пас з глибини поля від Олександра Самедова, він обіграв захисника і пробив в кут воріт, перервавши свою безгольову серію.

Заключні півгодини гості провели в меншості - Володимир Гранат виклопотав дві жовті картки. Однак команда зуміла відстояти перевагу і в результаті повернулася на третє місце в таблиці.

"Крилья Совєтов" в рідних стінах обіграли "Терек" - 2:1. Самарцев відкрили рахунок на 31-й хвилині - відзначився голом Антон Бобер. Гості швидко відновили рівновагу. Жозе Маурісіо, поодинці розправившись з обороною суперника, вистрілив під поперечину. Перемогу "Крильям" приніс Павло Яковлєв, на початку другого тайму завершив гарну комбінацію.

Відзначимо також розгром "Локомотива" "Спартаком" у московському дербі і перемогу "Кубані" в краснодарському.

Прем'єр-ліга

29-й тур

Томь - Динамо - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Місімовіч (28), 0:2 - Кураньї (39).

Крилья Совєтов - Терек - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Бобер (31), 1:1 - Маурісіо (35), 2:1 - Яковлєв (54).

Рубін - Ростов - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Боккетті (56), 1:1 - Григор'єв (61).

ЦСКА - Спартак Нальчик - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Вагнер Лав (34), 2:0 - Думбія (83), 3:0 - Думбія (90), 4:0 - Думбія (90).

Анжи - Амкар - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Жирков (43), 2:0 - Ето'О (80), 2:1 - Міхальов (90).

Краснодар - Кубань - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Траоре (41), 0:2 - Траоре (68).

Спартак - Локомотив - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Еменіке (2), 2:0 - Еменіке (15), 3:0 - Еменіке (51).

Зеніт - Волга НН - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Файзулін (2), 2:0 - Бухаров (37), 3:0 - Лазович (69, пенальті).