вівторок, 24 березня 2020 10:35

Суперник "Шахтаря" у Лізі Європи поновив тренування

Суперник "Шахтаря" у Лізі Європи поновив тренування
Тренер "Вольфсбурга" Олівер Гласнер вирішив розпочати підготовку команди до поновлення сезону. Фото:vaaju.com

Суперник "Шахтаря" у 1/8 фіналу Ліги Європи німецький "Вольфсбург" поновив тренування після паузи пов'язаної пандемією коронавірусу

Заняття проводились лише у тренувальній залі, а гравці були поділені на 4 групи, кожна з яких займалась з інтервалом у 2 години. Для тренувань використовувались 4 зали, а біля кожної двері розмістили антисептики, повідомляє "Футбол 24"

Клуб дотримувався всіх можливих заходів обережності щодо гігієни. Кімнати на стадіоні дуже великі, і у кожної групи була своя роздягальня, де гравці сиділи далеко один від одного. Кожен мав свої речі, такі як рушники та килимки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракицький потрапив у расистський скандал у Росії

Перша гра між "Вольфсбургом" та "Шахтарем" у 1/8 фіналу Ліги Європи завершилася гостьовою перемогою "Шахтаря" - 2:1. Поки не має точної дати проведення матчу у Харкові.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Шахтаря" у Лізі Європи поновив тренування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути