четвер, 19 грудня 2019 12:45

Суперник "Шахтаря" переміг у матчі Кубку Португалії

Дубль Луїша Піцці допоміг "Бенфіці" перемогти "Брагу", Фото: рейтер

Суперник "Шахтаря" у Лізі Європи "Бенфіка" вийшла у чвертьфінал Кубка Португалії перемігши "Брагу" 2:1

По ходу матчу "орли" поступалися, але змогли досягти потрібного результату. Перемогу "Бенфіці" приніс форвард Луїш Піцці, який записав на свій рахунок дубль, повідомляє "Спортарена".

Протистояння на цій стадії Кубка Португалії складається з одного матчу. Таким чином "Бенфіка" вийшла до чвертьфіналу турніру. Наступний суперник лісабонців стане відомий пізніше

На етапі 1/16 фіналу Ліги Європи Бенфіка зіграє з донецьким "Шахтарем". Перший матч відбудеться в Харкові 20 лютого. "Бенфіка" займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії і випереджає найближчого переслідувача Порту на чотири очки.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Шахтаря" переміг у матчі Кубку Португалії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua