четвер, 07 березня 2013 19:23

Сочі. Семенов став бронзовим призером індивідуальної гонки

Сергій Семенов завершив гонку без жодного промаха ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 7 березня, у Сочі стартував восьмий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Відмінну гонку провів українець Сергій Семенов, який став бронзовим призером з точною стрільбою. Переміг француз Мартен Фуркад, незважаючи на одну штрафну хвилину, випередивши на 6,9 секунди німця Андреаса Бірнбахер, який точно стріляв, і на 31,9 секунди - Семенова.

Андрій Дериземля з двома хвилинами штрафу замкнув двадцятку з відставанням у 2 хвилини 53,9 секунди. За межами очкової зони фінішували Олександр Біланенко (44-й) і Дмитро Підручний (46-й). Артем Прима не фінішував через падіння.

Біатлон. Кубок світу. Восьмий етап. Сочі, 7 березня

Чоловіки. Індивідуальна гонка. 20 км, чотири вогневих рубежі.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 49.40,6 (1+0+0+0)

2. Андреас Бірнбахер (Німеччина) - відставання 6,9 (0+0+0+0)

3. Сергій Семенов (Україна) - + 31,9 (0+0+0+0)

...

20. Андрій Дериземля - +2.53,9 (0+2+0+0)

44. Олександр Біланенко - +4.57,2 (0+2+0+0)

46. Дмитро Підручний - +5.00,2 (1+0+1+0)

Артем Прима - не фінішував через падіння

Зараз ви читаєте новину «Сочі. Семенов став бронзовим призером індивідуальної гонки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua