четвер, 31 серпня 2017 14:29

Собака тричі переривав матч "Дніпра"

Капітан "Суднобудівника" узяв собаку на руки і віддав одному зі співробітників стадіону

Матч другої ліги чемпіонату України з футболу між миколаївським "Суднобудівником" і дніпровським "Дніпром" (0:2) був кілька разів перерваний. Причиною трьох зупинок гри стала собака, яка вибігла на поле.

Активний і доброзичливий пес явно хотів пограти з м'ячем, тому із задоволенням підбігав до футболістів, намагаючись відібрати у них сферу. Арбітр зустрічі зупиняв поєдинок, чекаючи доки собака під сміх гравців і глядачів залешить межі поля.

Коли пес знову вискочив на газон і добіг у карний майданчик господарів, капітан "Суднобудівника" узяв тварину на руки і віддав одному зі співробітників стадіону.

У досить непростому поєдинку "Дніпро" переміг з рахунком 2:0.

Суднобудівник (Миколаїв) - Дніпро (Дніпро) - 0:2

Голи: Семенов, 49, Назаренко, 82.

Футбольний матч був перерваний через появу на полі бика. Це сталося в грі болгарського "Ботева" і кіпрського клубу АЕЛа в товариському матчі. Незабаром на полі з'явився ще й собака. Зустріч закінчилася з рахунком 3:1 на користь клубу АЕЛ.

Зараз ви читаєте новину «Собака тричі переривав матч "Дніпра"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua