пʼятниця, 16 листопада 2018 21:04

Словаччина - Україна 4:1, українці зганьбились в останньому турі Ліги націй

Ліга Націй, Словаччина - Україна, онлайн

Сьогодні національна збірна України з футболу зіграє заключний матч в груповому етапі Ліги Націй УЄФА. Наша команда вже гарантувала собі перемогу в групі, тому в більшій мірі, ця гра носитиме статус контрольного матчу.

В першому турі Ліги Націй Україна вдома перемогла Словаччину завдяки реалізованому пенальті.

Головний арбітр: Нікола Дабановіч (Чорногорія)

Стартові склади команд:

Словаччина: Дубравка – Пекарік, Шкртел (к), Шкріняр, Ганцко – Грегуш – Руснак, Куцка, Гамшік, Мак – Зреляк

Україна: Бойко – Караваєв, Бурда, Кривцов, Матвієнко – Зінченко, Степаненко, Маліновський – Циганков, Борячук, Коноплянка (к)

Стартовий свисток!

4' Спокійний початок у виконанні обох команд, не форсують подій.

6' Гол! Словаччина відкриває рахунок в матчі. Після розіграшу штрафного удару Руснак пробив у ближній кут, м'яч рикошетом від захисника залетів у ворота Бойка. 1:0

11' Україна намагається нав'язати свою гру, але поки не надто виходить.

14' Гамшик пробивав з близької відстані, на щастя не влучив у ворота.

21' Рівна гра на полі, без великих швидкостей. Але тривожить те, що Україна досі не завдала жодного удару по воротах суперника.

23' Гамшик міг подвоювати перевагу Словаччини, але з близької відстані не влучив у ворота ударом головою.

26' Гол! Куцка подвоює перевагу словаків. В цій ситуації пропущений гол цілком на совісті Дениса Бойка виконав "Каріуса" він в цьому епізоді. 2:0.

32' Україна більше володіє м'ячем, але жодної небезпеки воротам Дубравки вони за півгодини так і не створили.

40' Тепер вже Словаччина володіє територіальною перевагою. Скоріше господарі заб'ють третій, ніж Україна перший.

43' Могли словаки забити третій, але Беро пробив з вигідної позиції на трибуни.

Перерва!

Другий тайм!

47' Гооооооолллл! Євген Коноплянка відігарє один м'яч! Замкнув Женя простріл Караваєва в один дотик. 2:1

52` Гол! Не довго музика грала, відновлюють словаки перевагу. Зрелак ефектним ударом п'ятою заибває третій м'яч. 3:1

57' Другий тайм значно динамічніше чим перший, команди відповідають атакою на атаку.

60' Євген Коноплянка міг відквитати один м'яч, але вийшовши один на один змарнував нагоду.

61' Гол! А це вже ганьба, не дивлячись на статуст поєдинку, програвати з таким рахунком соромно. Роберт Мак точним ударом з лінії штрафного забив четвертий м'яч Словаччини. 4:1

65' Степаненко пробивав головою з лінії воротарського майданчика - в руки воротарю.

72' Гра заспокоїлась, словаки досягли бажаного, а наша збірна досі не демонструє бажання відігратись.

77' Циганков мав забивати другий м'яч, але не зміг обробити м'яч після прострілу з флагу.

84' Ледь п'ятий гол не забили словаки. Дюріш пробивав з лінії штрафного, але захисник в останній момент захисники заблокували удар.

90' Останні хвилини матчу проходять з перевагою словаків.

90+2' Циганков намагався перервати атаку суперника, але в підсумку пробив по воротах - поперечина.

Фнальний свисток!

Зараз ви читаєте новину «Словаччина - Україна 4:1, українці зганьбились в останньому турі Ліги націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua