субота, 25 квітня 2009 11:06

Словаччина насилу перемогла Угорщину, а Швейцарія - Францію

Збірна Словаччини з величезними складнощами обіграла збірну Угорщини в другому матчі групи А на чемпіонаті світу з хокею, який проходить у Швейцарії.

Капітан команди Любош Бартечко лише за 13 секунд до фінальної сирени зумів завдати точного кидка і приніс своїй команді перемогу — 4:3. До цього словацька збірна вела спочатку з рахунком 1:0, потім 3:1, але угорці, які вперше за останні 70 років пробилися в еліту світового хокею, в завершальній 20-хвилинці зуміли відігратися і були близькі до того, щоб створити першу гучну сенсацію.

Проте Бартечко, який оформив дубль, не дав цьому статися. У складі словаків відзначилися також Штефан Ружичка та Марцел Хосса, в угорців голи забили Роджер Холеши, Імре Петерді та Тамаш Сильє. Раніше в цій групі збірна Канади розгромила збірну Білорусії з рахунком 6:1.

Збірна Швейцарії обіграла збірну Франції в другому матчі групи В на чемпіонаті світу з хокею.

Господарям світової першості вистачило лише однієї шайби для перемоги — 1:0.

Єдиний гол був забитий в середині першого періоду, на 12-ій хвилині, коли Мартін Плюсс реалізував чисельну перевагу. Швейцарці мали достатню кількість моментів для того, щоб зміцнити перевагу, але рахунок у результаті так і не змінився.

Збірна Швейцарії після цієї гри набрала три очки і займає друге місце в турнірній таблиці, за різницею шайб поступаючись збірній Росії, яка в своєму стартовому матчі розгромила команду Німеччини, — 5:0.

Наступні матчі цієї групи відбудуться в неділю, 26 квітня, коли Росія зіграє із Францією, а Швейцарія — з Німеччиною.

iihf.com, Gazeta.ua
Зараз ви читаєте новину «Словаччина насилу перемогла Угорщину, а Швейцарія - Францію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua