неділя, 11 грудня 2011 19:34

"Шахтар" на виїзді декласував "Кривбас"

Донецький "Шахтар" розгромив криворізький "Кривбас" з рахунком 4:0 в матчі 20-го туру української прем'єр-ліги.

"Шахтар" з перших хвилин матчу активно пішов вперед, а одну з атак "гірників" вдало завершив Дуглас Коста на десятій хвилині.

На 27-й хвилині команда Мірчи Луческу могла забити другий м'яч, але Бойко спочатку врятував криворізьку команду після удару Вілліана, а потім відбив добивання Шевчука з гострого кута.

У другому таймі підопічні Юрія Максимова притиснули гостей до своїх воріт, однак небезпечні моменти біля воріт Рибки ні Бартулович, ні Лисенко, ні Бабатунде не реалізували. "Шахтар", навпаки, встиг до фінального свистка відзначитися ще двічі.

На 61-й хвилині Дуглас Коста віддав передачу в штрафну на Мхітаряна, а Генріх випередив двох захисників і відправив м'яч у ворота.

На 84-й хвилині Срна м'яко навісив зі штрафного, а Едуардо головою розстріляв ворота Бойка. Перед самим фінальним свистком остаточну крапку в матчі поставив точний удар головою Луіса Адріано.

Україна. Прем'єр-ліга

20-й тур

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:3

Голи: Коста, 10 (0:1), Мхітарян, 61 (0:2), Едуардо, 84 (0:3), Адріано, 90+2 (0:4).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" на виїзді декласував "Кривбас"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua