четвер, 17 червня 2021 19:05

Шевченко прокоментував перемогу над Північною Македонією

Шевченко занадто сповнений опимізму. Фото УАФ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Північною Македонією (2:1) у другому турі Євро-2020.

"Насамперед вітаю вболівальників із першою перемогою в цьому турнірі. Дякую за підтримку всім, хто приїхав на стадіон, і хто вболівав в Україні.

У роздягальню нам зателефонував президент Володимир Зеленський - привітав команду з перемогою. Вельми приємно, що вся Україна вболіває за нас.

Емоційна гра вийшла. Хотілося, щоб вона швидше закінчилася. Загалом команда провела два хороших тайми. Десь була нервозність, мали достатньо ситуацій, щоб закрити гру. Наприклад, коли не забиваємо моменти, пенальті.

Хлопці на початку тайму загубили віру у свої сили. Але довели матч до кінця доволі впевнено", - сказав Шевченко на флешінтерв'ю.

Наступну гру збірна України зіграє в понеділок, 21 червня зі збірною Австрії. Австрійці вже перемогли Північну Македонію, а сьогодні протистоятимуть збірній Нідерландів.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко прокоментував перемогу над Північною Македонією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua