четвер, 01 квітня 2021 00:27

Шевченко пояснив провальний матч проти Казахстану

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию проти Казахстану - 1:1.

- Думаю, коли створюють стільки моментів, а потім їх тринькають. На жаль, так трапляється, коли команда, яка грає проти нас, створює один момент - і забиває. І ми продовжуємо не реалізовувати моменти, які були.

Кінцівка не сподобалася. У нас повинна бути організація, а в нас футболісти втратили свої позиції. Тому результат негативний. Беру всю відповідальність на себе.

Попередив їх в перерві: "Хлопців, які не марнуйте моменти". Такі моменти тринькати не можна. Ми повинні закривати матчі. Шкода, що я мав рацію.

- Три матчі в тиждень - може, основна причина, чому не взяли три очки сьогодні?

Ні. Я не помічав утоми. Так, були гравці, які трохи підсіли. Ми робили заміни. Ми давали можливість всім грати сьогодні. У трьох матчах була ротація, не бачу проблем в втоми. Бачу проблеми в концентрації, нереалізації моментів.

Думаю, це дуже серйозний дзвіночок. Ми повинні повернутися назад, звідки починали. Ми повинні стати командою, тому що все-таки такі тривожні моменти - там помилку допустили, тут пропустили момент, нас покарали.

З точки зору створення моментів, першого тайму, у другому розгубилися трохи, але після голу продовжували. Ми повинні були закривати гру ще в першому таймі.

Попередив їх в перерві: "Хлопців, які не марнуйте моменти

- Пропущений гол - наслідок втрати концентрації?

Казахстан забив хороший м'яч. Там відчувалося, що можна було зіграти ближче, не дати гравцеві вдарити. Але це ігровий момент. Ми повинні реалізовувати наші моменти. Якби реалізували наші моменти, гра б закінчилася ще в першому таймі.

- Було два спірних моменти з пенальті на Мораесі й Довбику. Можете прокоментувати?

Мені важко коментувати. По грі навіть не бачив їх. Напевно, судді видніше, - сказав Шевченко в ефірі "Футбол 1".

Збірна України зігравши внічию з Казахстаном - 1:1 не стала автором найбільшою сенсації. Наш суперник по Євро збірна Північної Македонії обіграла в гостях Німеччину - 2:1. Ще один суперник – збірна Австрії - була вщент розбита Данією - 0:4.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко пояснив провальний матч проти Казахстану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua