неділя, 30 вересня 2012 17:58

Сенсація в Ужгороді: "Говерла" перемогла донецький "Металург"

Одонкор забив перший гол у матчі ФОТО: glavred.info

Ужгородська "Говерла" сенсаційно завдала поразки донецькому "Металургу" у матчі десятого туру української прем'єр-ліги з рахунком 2:1.

Всі голи в цьому матчі були забиті після перерви. На 52-й хвилині після розіграшу кутового біля воріт "Металурга" арбітр зафіксував гру рукою з боку Мкртчяна. 11-метровий удар виконав Одонкор, який упевнено вивів ужгородську команду вперед у рахунку.

В середині другого тайму підопічним Юрія Максимова вдалося відновити рівновагу в рахунку. Морозюк навісив з кутового з правого флангу у воротарський майданчик, м'яч потрапив до Казаряна, з ударом якого воротар "Говерли" не впорався.

За п'ять хвилин до фінального свистка Бордіян виконав подачу з правого флангу атаки у воротарський майданчик, де Малішич ударом головою не залишив шансів голкіперу "Металурга".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

10-й тур

Говерла (Ужгород) - Металург Д (Донецьк) - 2:1

Голи: Одонкор, 54 (1:0, пен); Казарян, 69 (1:1); Малішич, 86 (2:1).

Говерла - Бабенко, Малішич, Бордіян, Єлісєєв, Балафас, Едігарян, Трухін, Лопес (Печонкін, 61), Макаренко, Одонкор (Ситник, 80), Тодоров (Косирін, 82).

Металург Донецьк - Бандура, Морозюк, Воловик, Барановський (Мкртчян, 46), Макрідіс, Лазіч, Голайдо (Едігарян, 81), Казарян, Траоре, Зе Соарес (Іванко, 67), Данило.

Попередження: Одонкор, 33; Едігарян, 36; Трухін, 43; Балафас, 50; Єлісєєв, 53; Малішич, 65; Бабенко, 90 - Голайдо, 42.

Зараз ви читаєте новину «Сенсація в Ужгороді: "Говерла" перемогла донецький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua