неділя, 07 травня 2017 17:26

Збірна України розгромно програла Англії на Євро

Збірна України зазнала другої поразки на юнацькому Євро-2017

Збірна України практично втратила всі шанси на прохід у плей-оф чемпіонату Європи U-17. Команда Сергія Попова поступилася Англії - 0:4.

У плей-оф можна було б поборотися за місце на Кубку світу, який цього року пройде в Індії.

Англійці виставили той же склад, який здобув перемогу над Норвегією у першому турі. А от у Сергія Попова одна зміна все ж відбулося. Вадим Мащенко розпочав зустріч з перших хвилин, тоді як його одноклубник по "Динамо" Георгій Цитаішвілі присів на лавку.

Результат зустрічі був вирішений ще у першому таймі, коли у воротах Джуніора Лтайфа Дані побувало три м'ячі. На 20-й хвилині Макікрен відкрив рахунок після індивідуального проходу Джейдона Санчо, потім той же Санчо від лицьової точно накинув м'яч на голову Райану Брюстеру, а потім вінгер "Манчестер Сіті" забив і сам, вдало обігравшись з Філом Фоденом.

У перерві у складі української збірної відбулося дві заміни, проте виправити ситуацію підопічні Сергія Попова не змогли. Більш того, пропустили від дебютанта Айдена Барлоу, який забив четвертий м'яч у наші ворота.

Англія (U-17) - Україна (U-17) 4:0

Голи: Макікрен, 20, Брюстер, 32, Санчо, 36, Барлоу, 69

Україна: Лтаіф - Малишкін (Куртяк, 41), Снурніцин, Харжевський, Слива - Білошевський, Ісаєнко, Ващишин (Волошин, 75) - Кащук, Супряга, Мащенко (Цитаішвілі, 41)

Турнірна таблиця:

1. Англія - 6 (2)

2. Нідерланди - 3 очка (1 матч)

3. Норвегія 0 (1)

4. Україна - 0 (2)

Підопічні Сергія Попова достроково вилетять з турніру в разі, якщо збірна Нідерландів набере очки в матчі з норвежцями.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України розгромно програла Англії на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua