субота, 25 березня 2017 00:09

Збірна України програла перший матч із Шевченком

Шевченко програв перший матч на чолі збірної. Фото: dynamo.kiev.ua

Збірна України програла у Загребі збірній Хорватії 0:1. Це була відбірна гра до Кубка світу 2018 року.

У першому таймі перевага була в збірної Хорватії. Вже на 14 хвилині Коваленко втратив м'яч неподалік власного карного майданчика. Маріо Манджукіч вийшов сам на сам із П'ятовим і влучив у штангу. За хвилину Калініч перекидав нашого голкіпера й пробив вище воріт.

Українці відповіли випадом Ярмоленка. Андрій обвідним ударом намагався застати зненацька Субашича, але воротар хорватів відбив м'яч у правому верхньому куті.

В середині тайму Україна втратила найреальніший момент. Після помилки Субашича Кравець бив у падінні але влучив у захисника хорватів.

Гол прийшов зненацька. Ракітіч п'ятою дав пас на Калініча. Колишній дніпрянин легко відірвався від повільного Кучера й пробив у верхній кут.

Завершення тайму запам'яталося протистоянням Модріча й Коноплянки, коли гравці по черзі порушували правила один проти одного й цілком могли отримати по жовтій картці.

В другому таймі хорвати віддали ініціативу. Однак намагалися гостро контратакувати. В одній із атак Манджукіч небезпечно пробив головою. Згодом Богдан Бутко ледь не привіз пенальті.

Україна відповіла штрафним у виконанні Коноплянки. Субашич відбив м'яч просто на Ярмоленка, але той ударив вище воріт. Останній шанс зрівняти рахунок Україна втратила після проходу Матвієнка. Його простріл перервали захисники. У зворотній атаці Лука Модріч бив у дальній кут, але нас виручив Андрій П'ятов.

Відтак ми поступилися лідеру групи й скотилися на третю сходинку в таблиці. Це перша поразка збірної під керівництвом Андрія Шевченка.

Хорватія - Україна - 1:0 (1:0)

Хорватія: Даніель Субашич, Домагой Віда, Йосип Піваріч, Матей Мітровіч, Тін Єдвай, Лука Модріч, Марцело Брозович (Марко Рог, '91), Іван Ракітіч (Матео Ковачіч, '79), Мілан Бадель, Нікола Калініч (Андрій Крамаріч, ' 86), Маріо Манджукич

Україна: Андрій П'ятов, Олександр Кучер, Богдан Бутко, Іван Ордець, Микола Матвієнко, Євген Коноплянка, Руслан Ротань (Сергій Сидорчук, '76), Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Віктор Коваленко (Артем Бесєдін, '84), Артем Кравець (Євген Селезньов, '58)

Гол: Калініч, 38

У ще двох матчах групи I Туреччина вдома обіграла Фінляндію, 2:0, а Косово поступилося Ісландії, 1:2.

Турнірне становище в групі I тепер виглядає наступним чином: 1. Хорватія - 13 очок (5 матчів); 2. Ісландія - 10 (5); 3. Україна - 8 (5); 4. Туреччина - 8 (5); 5. Фінляндія - 1 (5); 6. Косово - 1 (4).

Наступні матчі в рамках відбору команди проведуть 11 червня. Україна на виїзді зіграє з Фінляндією, Ісландія вдома прийматиме Хорватію, а Туреччина поїде в гості до Косово.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України програла перший матч із Шевченком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua