пʼятниця, 08 лютого 2008 20:46

Збірна України з хокею розгромила Угорщину

З перемоги стартувала збірна України з хокею на етапі "Еврочелленджу", який проходить в голландському Тілбурзі.

Підопічні Володимира Голубовича в першій грі турніру переграли збірну Угорщини 6:2 (4:0, 0:1, 2:1).

Зазначимо, що поєдинки саме з цією командою мають особливий підтекст і принципове значення, оскільки угорці є суперником нашої збірної по групі в дивізіоні "В".

Нагадаємо, що в грудні на своєму майданчику угорці змогли переграти нашу команду 2:1, і тепер прийшов час для повноцінного реваншу.

Українці досить швидко відкрили рахунок - на 4-й хвилині це зробив Юрій Наваренко з передачі Романа Сальникова. У цей момент наша команда мала чисельну перевагу.

А до перерви наші хокеїсти ще тричі засмутили воротаря угорців Крістіана Будаі. По шайбі в свій актив записали Євген Пастух, Юрій Дяченко і Дмитро Якушин (у більшості).

У другому періоді збірній Угорщини вдалося відіграти одну шайбу, але в завершальній двадцятихвилинці ще по одному разу відзначилися Дяченко і Наваренко. Лише за хвилину з невеликим угорцям вдалося ще раз засмутити нашого голкіпера Вадима Селіверстова.

Пізно ввечері поєдинок між собою проведуть ще два учасники "Еврочелленджа" - збірні Голландії і Хорватії.