пʼятниця, 01 липня 2016 01:13

Збірна Португалії стала першим півфіналістом Євро-2016

Збірна Португалії перемогла команду Польщі в чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу.

Зустріч відбулася у четвер, 30 червня, в Марселі на стадіоні "Велодром" і завершилася з рахунком 1:1 після основного і додаткового часу. У серії пенальті перемогли португальці з рахунком 5:3. Вирішальний удар реалізував Рікарду Куарежма, єдиний промах допустив Якуб Блащиковські.

Рахунок у матчі був відкритий на 2-й хвилині, перший м'яч на турнірі забив польський форвард Роберт Левандовскі. Португальці відігралися на 33-й хвилині після дальнього удару Ренату Санчеша.

У півфіналі збірна Португалії зіграє з переможцем зустрічі Уельс - Бельгія, яка відбудеться 1 липня, повідомляє "Лента".