Збірна Норвегії 23 червня перемогла Сенегал з рахунком 3:2 у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2026 та достроково забезпечила собі вихід до плейоф.
На початку зустрічі господарі могли швидко відкрити рахунок, але воротар Сенегалу Едуар Менді відбив удар головою від Крістоффера Аєра, передає Gazeta.ua.
Згодом небезпечно пробивав Мартін Едегор, однак м'яч пролетів вище воріт. Наприкінці першого тайму норвежці все ж реалізували свою перевагу. На 43-й хвилині Маркус Педерсен скористався помилкою захисника та відкрив рахунок. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Норвегії.
Менді не зміг врятувати свої ворота після помилки оборони, а Педерсен вивів Норвегію вперед.
У компенсований час до першого тайму Ерлінг Голанд міг подвоїти перевагу своєї команди, але Менді знову врятував Сенегал після удару головою у нижній кут.
Одразу після перерви Голанд забив другий м'яч Норвегії після передачі Едегора. Незабаром сенегальці відповіли результативною атакою. Ісмаїла Сарр точним ударом у верхній кут скоротив відставання до одного м'яча.
Рахунок 2:1 тримався лише п'ять хвилин. На 58-й хвилині Голанд отримав передачу від Патріка Берга, переграв голкіпера та оформив дубль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франція розгромила Ірак після двогодинної паузи через негоду
Голанд забив свій четвертий м'яч на поточному чемпіонаті світу та став першим норвезьким футболістом, який відзначився у двох поспіль матчах Мундіалю.
На 75-й хвилині Папе Гує впав у штрафному майданчику Норвегії та вимагав призначити пенальті, однак арбітр не зафіксував порушення правил.
У компенсований час Сарр оформив дубль і скоротив відставання Сенегалу до мінімуму, однак врятувати команду від поразки не вдалося.
Після двох турів Норвегія разом із Францією достроково гарантувала собі місце у плейоф чемпіонату світу-2026. Сенегал уперше у своїй історії розпочав виступ на Мундіалі з двох поспіль поразок.
Збірна Шотландії успішно стартувала на чемпіонаті світу з футболу 2026 року, перемігши команду Гаїті з рахунком 1:0 у матчі першого туру групового етапу.
Єдиний гол зустрічі на стадіоні "Жиллетт Стедіум" у Фоксборо забив півзахисник шотландців Джон Макгінн. Він відзначився на 28-й хвилині та приніс своїй команді три очки.




















Коментарі