четвер, 13 червня 2013 08:48

Збірна Іспанії розгромила Голландію, Росія стала найгіршою командою Євро-2013

Гравці збірної Іспанії святкують перемогу над голландцями ФОТО: Reuters

Молодіжна збірна Іспанії посіла перше місце в групі В на чемпіонаті Європи U21, який проходить в Ізраїлі, розгромивши в очному поєдинку прямого конкурента команду Нідерландів з рахунком 3:0. Альваро Мората забив третій м'яч на турнірі, вивівши іспанців вперед на 26-й хвилині. Всього шість хвилин потому Іско подвоїв перевагу, а остаточний рахунок встановив Альваро Васкес на першій компенсованій до другого тайму хвилині.

Таким чином, у півфіналі Іспанія зіграє в суботу проти Норвегії, другою кращою командою групи А, а Нідерланди зустрінуться з Італією.

У втішному матчі за те, щоб не зайняти останнє місце Росія поступилася команді Німеччини з рахунком 1:2 попри те, що Алан Дзагоєв і відкрив рахунок у поєдинку. Але спочатку Херманн зрівняв рахунок, а через п'ять хвилин росіяни вдруге поспіль залишилися в меншості через вилучення Щеннікова. Після перерви німці скористалися чисельною перевагою, забивши ще один м'яч з пенальті.

У підсумку, Росія стала найгіршою командою турніру: не набравши жодного очка, як і англійці, у підопічних Писарєва найгірша різниця м'ячів - 2:8.