четвер, 24 вересня 2020 09:13

"Шахтар" сенсаційно втратив очки в чемпіонаті України

Команда Луїша Каштру не може виграти вже у 2 матчах поспіль. Фото: ФК "Шахтар"

У перенесеному матчі 2-го туру донецький "Шахтар" не зміг в гостях перемогти львівський "Рух" - 1:1.

Господарі поля вийшли вперед на початку другого тайму, коли Тарас Степаненко зрізав м'яч у власні ворота.

За декілька хвилин "гірники" залишилися в меншості - другу жовту карту отримав захисник Валерій Бондар.

"Шахтар" зміг відігратися зусиллями Марлоса. Кінцівку зустрічі команди провели на зустрічних курсах. Кожна із команди могла вирвати перемогу, але не реалізувала свої моменти.

Після 3 турів УПЛ "Шахтар" має тільки одну перемогу та дві нічиї. Наступну гру "гірники" проведуть" проти "Олімпіка". Руї здобув своє перше очко в чемпіонаті України.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" сенсаційно втратив очки в чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua